Od kandydatów oczekujemy przede wszystkim ogólnie pojętej muzykalności, a także sumienności i gotowości do ciężkiej pracy. Wykształcenie muzyczne, czy umiejętność czytania nut, choć mile widziane, nie są konieczne. Bardzo oczekujemy zaangażowania w działalność zespołu.  Kandydat musi mieć ukończone 18 lat i zaakceptować Regulamin Chóru.

nabor

 

Jeśli chcesz do nas dołączyć, przyjdź na próbę chóru – zobacz, posłuchaj jak pracujemy. Po próbie zostań na krótkie przesłuchanie, które przeprowadzi nasz Chórmistrz. Twoim zadaniem będzie powtórzenie kilku ćwiczeń zagranych na fortepianie. Jeśli przejdziesz pozytywnie przez przesłuchanie, zostaniesz przyjęty/a do grona kandydatów. Na próbach poznasz podstawy prawidłowej emisji głosu, będziesz pracował nad repertuarem. W okresie trwania prób zostaną ocenione twoje postępy. Czekają Cię krótkie przesłuchania z przerabianego materiału, które będą jednym z czynników decydujących o tym czy już jesteś przygotowany, aby móc brać udział w koncertach chóru. Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości przejrzyj naszą stronę internetową, napisz maila albo przyjdź przed próbą i z nami porozmawiaj.

 

Próby odbywają się w każdą środę, w godz. 18.30 – 21.00 w sali koncertowej Szkoły Artystycznej w Ełku, ul. Armii Krajowej 21.

proba_resize