Kwiecień 2018

8 kwietnia na zaproszenie pastora Parafii Miłości Bożej w Ełku ks. Dariusza Zubera wystąpiliśmy z koncertem pieśni pasyjnych i wielkanocnych.

*

Maj 2018

W dniach 18-20 maja wzięliśmy udział w Dniach Hanzeatyckich w Kownie (Litwa), dokąd udaliśmy się razem z oficjalną delegacją władz miejskich Ełku. Daliśmy tam koncert muzyki rozrywkowej w nowym amfiteatrze oraz krótki koncert w czasie festynu na starówce.

*

Czerwiec 2018

3 czerwca – oprawa Mszy św. w bazylice mniejszej Serca Jezusowego w Augustowie.

*

17 czerwca – koncert muzyki rozrywkowej w ełckim amfiteatrze, w ramach dorocznego festynu “Chochla Prezydenta Miasta Ełku”, na którym już po raz trzynasty zmierzyli się w konkursie kulinarnym ełccy mieszkańcy i restauratorzy. Wystąpiliśmy z towarzyszeniem następujących muzyków:

Rafał Sulima – instrumenty klawiszowe
Tomasz Sulima- gitara basowa
Gabriel Antoniak- instrumenty perkusyjne
źródło zdjęcia: www.elk.pl
autor fot. Zbigniew Dąbrowski
*

Lipiec 2018

1 lipca – Odpust w Wiśniowie Ełckim – oprawa uroczystej mszy świętej.

*

  Po mszy – nieoficjalne zakończenie sezonu przy ognisku, z gitarami i przeszkadzajkami wszelkiej maści.

*

Wrzesień 2018

2 września nasz chór wziął udział w gminnych dożynkach w Ruskiej Wsi – oprawa muzyczna uroczystej mszy świętej.

5 września – udział w adoracji obrazu Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Ełku – oprawa muzyczna wydarzenia.

15 września – udział chóru w uroczystości poświęcenia pomnika na 100- lecie odzyskania Niepodległości w Parafii pw. Św Jana Pawła II w Ełku.

*

Listopad 2018

10 i 11 listopada – Koncerty Radości  w Grajewie – kościól pw. Jana Pawła II i w Ełku – kościół NSJ z okazji 100-lecia Niepodległości Polski oraz oprawa mszy za Ojczyznę w katedrze Św. Wojciecha w Ełku.

Koncerty z udziałem chóru Kontrapunkt, solistki Małgorzaty Trojanowskiej – sopran oraz Ełckiej Orkiestry Kameralnej pod batutą Rafała Sulimy.

Koncert Radości 10.11.2018 kościół pw. Jana Pawła II w Grajewie

Msza za Ojczyznę 11.11.2018 r. Katedra Św Wojciecha w Ełku

Koncert Radości na 100-Lecie Niepodległej Polski – Kościół NSJ w Ełku

*

Grudzień 2018

Koncert Świąteczny 2018 – Kolędy

Koncert Świąteczny 2018 – “Te Deum”

26 grudnia Chór Kontrapunkt pod dyrekcją dr Rafała Sulimy, z towarzyszeniem Ełckiej Orkiestry Kameralnej wykonał najpiękniejsze polskie kolędy i “Te Deum” Karla Jenkinsa w ramach dorocznego Koncertu Świątecznego.